(067) 538-27-02, (067) 249-75-39

inbox@sbt-ltd.com.ua

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Алмазный инструмент

oSa – Світовий альянс виробників безпечних абразивів

Різноманітні операції зі шліфування та відрізання можуть представляти серйозну небезпеку через те, що абразивні продукти використовуються не правильно. Щороку трапляються тисячі нещасних випадків, деякі з них смертельні, особливо при виконанні ручних робіт з абразивним інструментом, тим часом, на жаль, досі немає світових обов'язкових правил безпеки для виробників абразивних матеріалів та алмазного інструменту.

Тому в 2000 році, 17 провідних виробників заснували Організацію з безпеки абразивних матеріалів (oSa®), з метою надання користувачам, дилерам та покупцям можливості розрізнювати абразивні матеріали з гарантованим рівнем безпеки від тих, які виготовляються з невідомим рівнем безпеки. Відмітною ознакою є захищений знак oSa® -що зареєстрований як товарний знак.

Лише після виконання суворих критеріїв допуску, заявникові надається право позначати цей логотип на своїх виробах. Спеціальні правила застосовуються для ідентифікації походження та автентичності приватно-маркованих продуктів, які продаються на світових ринках.

 

Торгова марка oSa® - Ваш знак безпеки

В даний час, не існує світових обов'язкових вимог, щодо безпеки для абразивних матеріалів. Незалежно від застосування, вирішальним фактором для захисту користувача завжди є безпека абразивного продукту, оскільки абразиви невідомого рівня безпеки можуть становити високий ризик для життя і здоров’я користувача. Безпека при шліфуванні перевіреними згідно стандартів безпеки елементами тим самим стає все більш конкурентною перевагою і ключовим критерієм для виробників, щоб бути відповідальним за користувача його продукції.

Вам потрібно приймати рішення про закупівлю продукції з лінійки абразивів або алмазних елементів? Тоді обирайте продукцію яка має відповідне маркування oSa®. Вона вказує на перевірену якість продукції відповідно до стандартів безпеки EN (European Norms).
Продукція з маркуванням oSa® користується зростаючим попитом у всьому світі і надає Вашій компанії перевагу над постачальниками інструментів невідомого рівня безпеки.

Право на використання захищеної торгової марки майже у всьому світі oSa® надається виключно виробникам, які добровільно зобов'язуються послідовно дотримуватися Європейських стандартів безпеки.

Не забувайте, що у разі аварії або нещасного випадку не тільки репутація Вашої компанії знаходиться під загрозою. Несе відповідальність також Виробник небезпечних абразивних інструментів. Тільки чітко промарковані абразивні вироби можна простежити до виробника та притягти їх до відповідальності.

За торговою маркою oSa® - сувора система допуску та контролю виробників абразиву. Обов'язкові перевірки фабрики незалежними аудиторами, свідчення сертифікованої системи управління якістю, регулярний поточний контроль виробництва та їх документація є обов'язковими вимогами до членства. Кожен продукт, маркований oSa®, можна простежити за часом і місцем виробництва.

На основі їх власного зобов'язання члени oSa® дають такі гарантії:

Уникніть зайвих ризиків, обирайте продукцію з правильним знаком безпеки. Логотип oSa®  на абразивному виробі забезпечує максимальну безпеку в будівництві та промисловості шляхом обов'язкового дотримання стандартів безпеки EN і безумовно більшого економічного успіху.

© 2018 SBT. All Rights Reserved. Designed By vsklyarenko

Please publish modules in offcanvas position.