(067) 538-27-02, (067) 249-75-39

inbox@sbt-ltd.com.ua

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Останні новини:
От що значить велика родина: майже всі Постачальники з різних куточків світу висловили свою підтримку народу України в боротьбі з російськими загарбниками.
Багато з них вже розпочала збір ліків та допомоги.
Разом до Перемоги!!
Слава Україні!

Latest news:
This is what a big family means: almost all Suppliers from around the world have expressed their support for the people of Ukraine in the fight against Russian invaders.
Many of them have already started collecting medicines and aid.
Together to victory!!
Glory to Ukraine!

 

Шановні партнери та колеги,
На превеликий жаль, вимушені повідомити, що наразі жодна з наших філій не працює у зв'язку з війною, розв'язаною російською федерацією з Україною.
Запевняємо Вас, що тільки припиниться військовії дії, ми відразу відновимо нашу роботу
та допоможемо вирішити всі запити.
Щиро дякуємо за підтримку та розуміння в цей непростий для всіх нас час.

Колектив ТОВ СБТ

 

Шановні партнери,

Ми знаємо, що у Вас є багато знайомих, колег, партнерів і друзів у Росії, Білорусі та інших країнах. Нижче посилання на офіційні канали для останніх новин про події, які надходять з України.  Ми впевнені, що це допоможе, якщо об’єднати зусилля, зупинити цю жахливу війну.

https://t.me/stop_russian_warbot

https://t.me/rf200_now/79

Щиро дякуємо за підтримку та розуміння в цей непростий для всіх нас час.

Колектив ТОВ СБТ

 

Уважаемые партнеры,

Мы знаем, что у Вас много знакомых, коллег, партнеров и друзей в России, Беларуси и других странах. Ниже ссылки на официальные каналы для последних новостей о событиях, поступающих из Украины. Мы уверены, это поможет, если объединить усилия, остановить эту ужасную войну.

https://t.me/stop_russian_warbot

https://t.me/rf200_now/79

Благодарим за поддержку и понимание в это непростое для всех нас время.

Коллектив ООО СБТ

 

 

Dear Partners,

We know you have many acquaintances, colleagues, partners and friends in Russia, Belarus and Ukraine. Below links to the official channels for latest news about the events that come from us.

https://t.me/stop_russian_warbot

https://t.me/rf200_now/79

We think it'll help by joing efforts to stop this terrible war.

Thank you very much for your support and understanding at this difficult time for all of us.

 

 SBT team

Алмазный инструмент

oSa – Світовий альянс виробників безпечних абразивів

Різноманітні операції зі шліфування та відрізання можуть представляти серйозну небезпеку через те, що абразивні продукти використовуються не правильно. Щороку трапляються тисячі нещасних випадків, деякі з них смертельні, особливо при виконанні ручних робіт з абразивним інструментом, тим часом, на жаль, досі немає світових обов'язкових правил безпеки для виробників абразивних матеріалів та алмазного інструменту.

Тому в 2000 році, 17 провідних виробників заснували Організацію з безпеки абразивних матеріалів (oSa®), з метою надання користувачам, дилерам та покупцям можливості розрізнювати абразивні матеріали з гарантованим рівнем безпеки від тих, які виготовляються з невідомим рівнем безпеки. Відмітною ознакою є захищений знак oSa® -що зареєстрований як товарний знак.

Лише після виконання суворих критеріїв допуску, заявникові надається право позначати цей логотип на своїх виробах. Спеціальні правила застосовуються для ідентифікації походження та автентичності приватно-маркованих продуктів, які продаються на світових ринках.

 

Торгова марка oSa® - Ваш знак безпеки

В даний час, не існує світових обов'язкових вимог, щодо безпеки для абразивних матеріалів. Незалежно від застосування, вирішальним фактором для захисту користувача завжди є безпека абразивного продукту, оскільки абразиви невідомого рівня безпеки можуть становити високий ризик для життя і здоров’я користувача. Безпека при шліфуванні перевіреними згідно стандартів безпеки елементами тим самим стає все більш конкурентною перевагою і ключовим критерієм для виробників, щоб бути відповідальним за користувача його продукції.

Вам потрібно приймати рішення про закупівлю продукції з лінійки абразивів або алмазних елементів? Тоді обирайте продукцію яка має відповідне маркування oSa®. Вона вказує на перевірену якість продукції відповідно до стандартів безпеки EN (European Norms).
Продукція з маркуванням oSa® користується зростаючим попитом у всьому світі і надає Вашій компанії перевагу над постачальниками інструментів невідомого рівня безпеки.

Право на використання захищеної торгової марки майже у всьому світі oSa® надається виключно виробникам, які добровільно зобов'язуються послідовно дотримуватися Європейських стандартів безпеки.

Не забувайте, що у разі аварії або нещасного випадку не тільки репутація Вашої компанії знаходиться під загрозою. Несе відповідальність також Виробник небезпечних абразивних інструментів. Тільки чітко промарковані абразивні вироби можна простежити до виробника та притягти їх до відповідальності.

За торговою маркою oSa® - сувора система допуску та контролю виробників абразиву. Обов'язкові перевірки фабрики незалежними аудиторами, свідчення сертифікованої системи управління якістю, регулярний поточний контроль виробництва та їх документація є обов'язковими вимогами до членства. Кожен продукт, маркований oSa®, можна простежити за часом і місцем виробництва.

На основі їх власного зобов'язання члени oSa® дають такі гарантії:

Уникніть зайвих ризиків, обирайте продукцію з правильним знаком безпеки. Логотип oSa®  на абразивному виробі забезпечує максимальну безпеку в будівництві та промисловості шляхом обов'язкового дотримання стандартів безпеки EN і безумовно більшого економічного успіху.

© 2018 SBT. All Rights Reserved. Designed By vsklyarenko

Please publish modules in offcanvas position.