(067) 538-27-02, (067) 249-75-39

inbox@sbt-ltd.com.ua

 • 0
 • 0
  Нет товаров
   x 
  Корзина пуста

  Машина для зачищення швів і зняття фасок Lissmac FBM 300 D

  Код товара: 1005367
  400 980 грн
  Производитель: LISSMAC

  Добавить в сравнение
  Гарантия:   

  12 месяцев

  FBM 300 D

  Блискучі результати на кожному метріПотужна бензинова машина для очистки швів виконує першокласну роботу при будівництві доріг, улаштуванню швів і ремонтних роботах.

  Машина для зачищення швів та зняття фасок FBM 300 D оснащується дизельним двигуном потужністю 7,3 кВт / 9,8 к.с. Дизельна Машина для швів ідеально підходить для видалення проблемних герметиків або сміття зі шва, що потребує ремонту і призначена для професійного та безперервного використання. Завдяки нерухомому в горизонтальній площині двигуну і циклонному сепаратору для додаткової очистки повітря забезпечується їх довготривале безперервне використання зі збільшеними інтервалами технічного обслуговування повітряного фільтра.

  Сфера застосування дизельної машини FBM 300 D для зачищення швів і зняття фасок - це дорожнє будівництво, підготовчі роботи по улаштуванню з'єднувальних швів, також ремонтні роботи на дорогах та жорстких підлогах. При знятті фасок і розшивці тріщин, машина FBM 300 D демонструє свою продуктивність і універсальність. Регульована передня вісь допомагає отримати першокласну обробку, усуваючи ефект важеля на нерівній підлозі, щоб забезпечити рівномірний та якісний обробіток швів.

  Відмінна ергономіка машини для швів сприяє довготривалій роботі оператора без втоми. Оптимальний розподіл ваги забезпечує легке, швидке і просте переміщення та налаштування машини. Регульована за висотою рукоятка та можливість зміни її положенням забезпечує ідеальний огляд робочої зони. Дизельна машина FBM 300 D у стандартній комплектації оснащена різьбовим валом для плавного регулювання робочої глибини та стоянковим гальмом. Використання машин Лиссмак для очищення швів і зняття фасок FBM 300 D дозволяє досягти блискучих результатів завдяки їх унікальному дизайну та застосуванню сучасних технологій, та дає можливість використовувати їх щоденно на різноманітних будівельних майданчиках.

  Особливості:

  • Оптимальний розподіл ваги для швидкого та легкого переміщення та налаштування машини
  • Регульована по висоті і ручка, що озиціонується для ідеального огляду робочої зони
  • Збільшений термін служби за рахунок горизонтально розташованого двигуна та циклонного попереднього сепаратора - це також збільшує інтервали технічного обслуговування повітряного фільтра
  • Через регульовану передню вісь, нівелюється ефект важеля - це гарантує якісну обробку тріщин та швів.
  • Стандартна комплектація з різьбовим шпинделем для плавного регулювання робочої глибини, а також наявність гальма спри стоянці.
  • Для використання в нічний час або в тунелі рекомендується використання додаткової світлодіодної робочої фари у поєднанні з комплектом альтератора
  • Кранове вушко для легкого завантаження та переміщення

  Добавить комментарий


  Ширина щётки 6-18 мм
  Глубина щётки 60 мм
  Диаметр щётки 300 мм
  Посадочное место для диска 20,0 / 25,4 мм
  Тип двигателя дизельный
  Макс. выходная мощность 7,3 кВт/9,8 лс
  Число оборотов, об/мин 2800
  Габариты, мм 1300/650/930
  Вес, кг 137
  © 2018 SBT. All Rights Reserved. Designed By vsklyarenko

  Please publish modules in offcanvas position.